SQUB to firma która została stworzona z pasją. Powoli ewoluowała wraz z nami by dotrzeć do miejsca w którym aktualnie się znajduje.  Zaczynaliśmy od reklamy szeroko pojętej. Zajmowaliśmy się wszystkim co pozwoliło nam się uczyć, zdobywać doświadczenie i oczywiście zarabiać.

Każdy rok był dla nas nowym doświadczeniem, każdy nowy klient nowym wyzwaniem, każda porażka dawała nam nowe siły i doświadczenie.  Właśnie ono dzisiaj jest naszym konikiem.

Postanowiliśmy się skupić na kilku gałęziach reklamy, kupiliśmy nowe maszyny do grawerowania na gadżetach reklamowych, tłoczenia, hot-stampingu, do sitodruku czy pras do wygrzewania nadruków na odzieży. Tak powstał igadzet, marka która zajmuje się gadżetami reklamowymi.

Rozwijając się zaczęliśmy myśleć nad tym by zrobić coś bardziej kreatywnego, chcieliśmy tworzyć gadżety reklamowe i tak powstał Visioner.

Zaczęliśmy rysować, szkicować, wymyślać kolejne gadżety, ale nie tylko.

Braliśmy do ręki coś co zostało już stworzone i myśleliśmy jak to ulepszyć lub sprawić by było bardziej dostępne dla klientów.

I tak powstał długopis i ołówek z kapsułką która rośnie. Pomysł na tyle spodobał się naszym klientom że musieliśmy otworzyć osobny dział zajmujący się tylko tym tematem. Tak powstała strona www.rosnacyolowek.pl.

Visioner jednak nad tym nie poprzestał i wciąż będzie wprowadzał nowe pomysły, które narodziły się już w naszych głowach a niektóre są już prototypami w naszych szufladach i czekają by je wprowadzić na rynek.

Rosnacyolowek.pl to strona która została stworzona z myślą o kilku produktach. Przede wszystkim oczywiście o ołówku oraz długopisie z kapsułką która rośnie. Jednak w niedługim czasie pokażą się nowe gadżety z których także wyrosną rośliny. Na informację o tym jakie to gadżety trzeba jeszcze poczekać.

Zapraszamy do współpracy, zapraszamy do tworzenia czegoś nowego, czegoś czego jeszcze nie ma…

Zespół SQUB